Pozornost si zaslouží celé tělo

Kosmetický rituál je jedinečná celotělová péče, kterou jsem sestavila v souladu se svou filozofií. V dnešní době je relax luxus, který si mnohdy neumíme dopřát. Bude mi potěšením se pomocí doteku propojit s vaší duší. Po dvouhodinovém rozmazlování se budete cítit jako znovuzrozená!

Dekoltem to nekončí...

Ne nadarmo chápe východní medicína člověka jako harmonickou souhru jeho těla, mysli, chování a prostředí, které jej obklopuje. Vše tvoří celek. V tomto duchu rituál sestavuji. 

Používám produkty značek GERnétic, Yasminka, Pure Fiji a další.

Na co se můžete těšit?

Postup Kosmetického rituálu měním několikrát ročně v závislosti na ročním období, nabídky přípravků a intuici. Pro aktuální informace sledujte můj Facebook

Péče o obličej může zahrnovat například čištění pleti, mikrodermabrazi, depilaci, úpravu obočí, séra, ampulky, enzymatický peeling, alginátovou masku, masáž...

Dokonalé uvolnění těla a mysli se neobejde bez masáže hlavy, rukou a nohou. Zapojuji lávové kameny, bylinné měšce, zábaly, tělové svíce, krystaly...

Na všem se domluvíme individuálně.  

A to ještě není vše...

Zamilujte se do svých prsou

Péče o poprsí nesmí v mých službách chybět. Právě zde začíná sebeláska.

Oblast ňader je silné energetické místo ležící v srdeční čakře, která má velký vliv na dávání, výživu, lásku a citlivost. Pokud je nepřijímáme, s velkou pravděpodobností se nikdy zcela neotevřeme mužům, lásce, ale ani samy sobě.

Tato speciální péče přinese dekoltu zpevnění, vyhlazení vrásek a celkové oživení a osvěžení. Mohu vám také ukázat určité taoistické techniky, masáž nebo si tématicky zameditujeme.

Neříkám, že vám prsa změním jako mávnutím kouzelného proutku, ale mohu ukázat cestu, jak nechat rozkvést nejen jejich krásu, ale i vaše sebevědomí.

Péče o poprsí je nadstandardní péče, která není běžnou součástí Kosmetického rituálu. Proto mě prosím informujte předem.

Ošetření spočívá v aplikaci specifických zpevňujících přípravků a buněčného stimulátoru na poprsí, záda a paže. Završením je vypínací zábal.

Ceník

Kosmetický rituál

1.250 Kč

Kosmetický rituál

včetně péče o poprsí

2.490 Kč

Access Bars

30 minut

500 Kč

Tělová svíce

100 Kč