Kosmetický rituál  

Chcete si dopřát více než jen klasickou kosmetiku?

Kosmetický rituál je jedinečná celotělová péče v Kladně, kterou jsem sestavila v souladu se svou filozofií. V dnešní době je relax luxus, který si mnohdy neumíme dopřát. Bude mi potěšením se pomocí doteku propojit s vaší duší. Po dvouhodinovém rozmazlování se budete cítit jako znovuzrozená

Inspirováno  Wellness & Spa 

Pokud máte ráda přírodní kosmetiku, oleje a aromaterapii, jste na správném místě.

Naučím vás kvalitně pečovat o svou pleť i duši, abyste předešla tvorbě nedostatků v pozdějším věku. Podpořím vaši zářivost, krásu a sebevědomí!  

Dekoltem to nekončí...

 Naše tělo a duše je propojený systém. Kůže zrcadlí stav duše. Promítá se do ní vše, co se děje uvnitř. Odráží nejen stav a fungování vnitřních orgánů, ale i naše emoční naladění. Můj přístup je proto celostní. Pečuji o celé tělo, vnímám přesah a souvislosti.  

Používám produkty značek GERnétic, Yasminka, Phytocean, Pure Fiji a další.

Na co se můžete těšit?

Kosmetický rituál zahrnuje kompletní péči o obličej, dekolt a tělo. Jeho postup měním několikrát ročně v závislosti na ročním období, nabídce přípravků a intuici. Pro aktuální informace sledujte můj Instagram.

Péče je sestavena individuálně. Pro představu zde naleznete např. čistění pleti, úpravu obočí, enzymatický peeling, mikrodermabrazi, aplikaci masky, krémy, masáž obličeje, dekoltu, těla a hlavy, Energetic & crystal touch, zábaly, práci s krystaly, taoistické techniky a další...

Stručný popis rituálu

Pro koho je rituál vhodný

  • pro všechny ženy, které se chtějí začít kvalitně starat o svou pleť
  • pro všechny ženy, které si rády dopřejí hýčkání od hlavy až k patě
  • pro všechny ženy, které mají rády jednoduchou, ale efektivní péči
  • pro všechny ženy, které chtějí podpořit svou ženskou energii 
  • Pro všechny ženy, které mají rády zážitky pro smysly i pokožku :-)


A to ještě není vše...

Zamilujte se do svých ňader

Péče o poprsí nesmí v mých službách chybět. Právě zde začíná sebeláska.

Oblast ňader je silné energetické místo ležící v srdeční čakře, která má velký vliv na dávání, výživu, lásku a citlivost. Pokud je nepřijímáme, s velkou pravděpodobností se nikdy zcela neotevřeme mužům, lásce, ale ani samy sobě.

Tato speciální péče přinese dekoltu zpevnění, vyhlazení vrásek a celkové oživení a osvěžení. Mohu vám také ukázat určité taoistické techniky, masáž nebo si tématicky zameditujeme.

Neříkám, že vám prsa změním jako mávnutím kouzelného proutku, ale mohu ukázat cestu, jak nechat rozkvést nejen jejich krásu, ale i vaše sebevědomí.

Péče o poprsí je nadstandardní péče, která není běžnou součástí Kosmetického rituálu. Proto mě prosím informujte předem.

Ošetření spočívá v aplikaci specifických zpevňujících přípravků a buněčného stimulátoru na poprsí, záda a paže. Završením je masáž prsou a vypínací zábal.
Začínáme energetickou a kosmetickou péčí o obličej. 

Ceník

Kosmetický rituál

1.490 Kč

Kosmetický rituál

včetně péče o poprsí

1.990 Kč

Access Bars

30 minut

500 Kč

Tělová svíce

100 Kč