14. TÝDEN

03.04.2022
❤️ Nový styl výkladu ❤️
Protože se zabývám ženskými tématy, tantrou, aromaterapií a dalšími směry, vytvořila jsem nový motivační týdenní výklad, který je určen pro duši a tělo každé ženy. ❤️
Přestaň se chovat podle norem, pravidel a vypusť dračici, která je v tobě schovaná! Bojíš se, co by na to řekli ostatní, takže splyneš raději s davem nebo se uzavřeš do sebe? Hodnocení druhých hoď za hlavu, protože o tobě nic nevypovídá. Klidně si začni zpívat, i když ti to nejde. Sděl rodině, že jeden den v týdnu se budeš věnovat jen svým zájmům. Přeješ si dlouho navštívit nějaké místo? Buď nespoutaná a prostě vyraz! 
Anděl vědomostí se zdá, že nemá s tímto výkladem nic společného, ale není to tak! Dělala jsi nebo čeká tě nějaký test, přijímačky? Požádej o pomoc svého anděla, který ti pomůže. Můžeš také začít studovat, zajímat se o oblasti, které sis dlouho tajně přála. Že jsi na to už stará? Promeškala jsi vhodnou dobu? Nikdo by tě nepodpořil? Buď odvážná a sděl to ostatním. Sama uvidíš, kolik lidí při tobě stojí. Pokud budeš mít občas věci na párku jako puberťáci, uvolníš tím spoustu místa ve své přehlcené mysli. Uvidíš, jak snadněji nové informace a vědomosti vstřebáš!