29.TÝDEN

18.07.2022

Tento týden budeme pociťovat nejistotu, která může přijít kvůli strašákům v naší hlavě. Jsou tvé obavy oprávněné? Je vhodný čas na pořádný úklid v sobě, podívat se na své stíny a kde všude máme zkreslené představy. Nemusíš všechno hned odstranit. Stačí, že si zmapuješ své nedostatky, jak se chováš ve vypjatých situacích a kde maluješ zbytečně čerta na zeď.
Často říkáme až - až dostuduji, až bude dovolená, až budu mít víc peněz....neustále něco odkládáme a žijeme málo přítomností. Ono je snazší chodit do minulosti nebo si představovat budoucnost, to je jasné. Většinou si člověk přítomného okamžiku začne vážit po nějaké nelehké situaci nebo nemoci.

 Celkové poselství vnímám jako doporučení, abychom začaly věci hned realizovat, i když po malých krůčkách a nenechaly se přemoct strachy, depresivními myšlenkami, že to ještě není ono, to se nepovede, nezvládnu to, to přeci teď nejde, co by na to kdo řekl!? Vhodná chvíle, kterou si představujeme nemusí totiž nikdy přijít a okrádáme se tak o to, co nás baví, těší, zajímá. Nakonec stejně zjistíš, že to nebylo nikdy tak hrozné, jak sis představovala.