TÝDEN 1.11. - 7.11.

31.10.2021

Tento týden budeme zkoumat naši vnitřní pravdu. Je s námi v souladu to, jak a s kým žijeme, co děláme? Ohledně tohoto tématu očekávejte vnuknutí, pozvání, nabídku atd... Na praktickou stránku věci je zde vrhnut mlhavý oblak. Nepodléhejte nerealistickému blouznění typu, že se vaše sny staly skutečností. Negativní stránkou je zbytečné honění se za sny, které se nemohou splnit. 

Pečlivě prozkoumejte vše nové, co chcete přijmout do svého života, ze všech úhlů. Souzní to s vámi? Můžete plně důvěřovat vnitřnímu vedení. Jste připraveni čelit nové výzvě, která s sebou nese strach z neschopnosti přemýšlet sami za sebe, závislosti na autoritách, strach ze špatného rozhodnutí, kritiky a nepřátelství. Spíše bych to viděla tak, že nám do toho bude mluvit náš rozum a tvořit zbytečné strašáky.

Stále mi tu jde téma hojnosti v životě. Je třeba určit si své hranice ve finanční i vztahové oblasti. Buďte silní v tom, kým jste. Nepotřebujete žít podle vzoru druhých. Doslova mi tu jde varování před nezdravými vztahy (se vším a všemi), penězi nebo se může někdo snažit lapit vás. Většinou se tito lidé cítí osamoceni, takže závislost funguje jako náplast.