TÝDEN 14.2.-20.2.

13.02.2022

Ať se stane cokoliv, tento týden nezůstane kámen na kameni. Došli jsme na konec cyklu. Díky trpělivosti a kázni nabylo všechno skutečných, realizovatelných rozměrů. Zvládli jsme jednu úroveň, můžeme jít dál. Pozor ale na lehkomyslnost, páže je totiž ještě mlaďounké a nestálé.

Základním poselstvím tohoto týdne je pochopení, co prožíváme a k tomu přizpůsobit svůj život. ANO! Ideální čas myslet také na sebe. Hluboko cítíme, že s naším nitrem už určité procesy nerezonují. Neobejde se to bez zmatku. Mohou nastat hádky, nečekané situace, které přijdou jako úder blesku, dozvíme se nějakou zprávu nebo uděláme něco, co ostatní nebudou čekat. Přišla mi na mysl i změna počasí. Naruší se náš pocit bezpečí, ale je to nutné k pročištění vzduchu.

Samozřejmě máme tendenci stále lpět na starém a nepotřebném, nevyužitelném. Hodně jsme se naučili a investovali. Toto chceme jen tak zahodit? Pokud si takto budeme blokovat podvědomí, bohužel se k vám vysněný posun nedostane. Zákon přitažlivosti funguje!

Pokud si chceme cokoliv splnit, pracujme sami na sobě a svém vyzařování. Nikdo nám v ničem nebrání. Věřme svému vnitřnímu vedení, následujme hlas duše a ujasněme si, co opravdu chceme v životě sdělit.