TÝDEN 17.1. - 23.1.

16.01.2022

Tento týden bude o našich dokonalých nedokonalostech. Reagujte pokud možno racionálně, dle svých ideálů. Pokud víte, že něco není s vámi nebo vašimi plány v souladu, nebojte se říci ne. Poslední dobou probíhá tzv. odhazování masek. Přiznejte si, co umíte, neumíte, nic si nevyčítejte. Přijměte se takoví, jací jste, mějte se rádi. 

Dostáváme nyní energii, která bude mít různou intenzitu. Budeme mít chuť a možnost některé věci změnit, přehodnotit. Úspěch závisí na tom, jak tento počáteční impulz uchopíme - změna uvažování je klíčem. Zkuste na nic netlačit, nekontrolovat. Nechte věci, aby se samy vyvíjely a fungovaly. Dopřejte si láskyplnou péči, hlavně o své vnitřní dítě. Některým z nás se může do života výrazně promítnou téma vztahů a rodiny. Co vám dávají vztahy a vy jim? Spolupracujte a snažte se být ve společnosti stejně smýšlejících lidí. Zdánlivé nedostatky a chyby tolerujte, nevnímejte je jako důvody ke kritice. Mohou nastat souhry náhod nebo okolností, kdy někoho potkáte. Vzájemně se podporujte, abyste mohli růst a zářit.T

aké je tu téma materialismu a hojnosti. Jak vnímáte energii peněz a jaké vzorce zastáváte? Peníze jsou energie jako například láska. Pokud budeme mít srdce otevřené a budeme dávat, energie se nám vrátí. Investice se vám proto do budoucna vyplatí. Všude kolem vás je plno radosti, můžete být nejen zarmouceným divákem, ale hlavně účastníkem! Toužíte mít to, v čem vidíte větší hodnotu než v sobě. Chcete-li život zlepšit, rozvíjejte svou lásku.

Zaměřme se na druhou čakru a ženskou energii. Vhodné EO : jasmín, pomeranč, mandarinka, ylang - ylang, neroli.