TÝDEN 18.10. - 24.10.

17.10.2021

Vstupujeme na novou tvořivou půdu, kde má šanci něco vyrůst. Obohatí nás nové informace a poznatky, které mohou být pozitivní i negativní. Také tu vidím, že tento týden budou hrát velkou roli ženské autority a vztahy mezi ženami.Uvnitř nás probíhají změny, zabýváme se svými touhami, můžeme mít předtuchy. 

Co se týče předtuch, věnujte nyní pozornost svým snům! Mluvím za sebe. Ve snech jsou ukryty důležité zprávy a poselství. Také je nejvhodnější čas za svými sny vykročit. Jste připraveni se rozhodnout a dojít tak ke vnitřnímu klidu. Někteří radši dělají, že nevidí, aby se rozhodovat nemuseli. Podívejte se, na čem lpíte. Pozor také na manipulaci osob a situací tak, abyste dostali, co chcete. Je čas pro růst a změnu, uvolněte se a osvoboďte se. Dojdete tak k hlubokému vnitřnímu poznání. 

Přitáhnete k sobě takové situace, jak budete okolí a sebe vnímat. Může vás potkat nerozhodnost, neklid, nerozvážnost, skrývání svých pocitů, fantazírování. Také byste mohli mít nejasnosti o tom, co vlastně potřebujete. Pokud budete o svých pocitech přemýšlet a sdělovat je jiným, cesta k uvědomění si svého smyslu života bude lehčí. Hlavně nebuďte zbrklí, chce to rozvahu.