TÝDEN 21.2. - 27.2.

20.02.2022

Čeká nás vcelku stabilní týden! Naše životní energie je nyní velice silná. Nastavme si vše podle sebe, dokud je to možné. Dostane se nám daru pomoci v různých podobách - třeba jen času, více klidu...Využijte ho dobře! Náš přístup bude praktický, organizovaný, pružný, bezproblémový, s nadhledem. Po delší době se můžeme cítit úspěšní a bohatí ve všech směrech. Že by se začalo dařit?

Život je postaven na vývoji - musíme se měnit také. Změny našich názorů a postojů přinesou vždy užitek. Nečekané změny jsou většinou nejlepší a mají nás posunou k lepšímu, i když se to ze začátku nezdá. Pusťme své ego, nezasahujme a jen se nechme unášet.

Může se naskytnou příležitost prozkoumat, čím si komplikujeme vztahy a jak je podpořit. První bychom se měli podívat do svého nitra. Jsme sami sebou? Jaké strnulé názory máme? Máme strach z kritiky?

Pěstujme svou vnitřní emocionální rovnováhu. Ostatní bude přirozeně do sebe harmonicky zapadat. Nenechme, aby nás pocity zahltily, ale ani je neignorujme. Neexistují žádné hranice toho, co můžeme ve svém životě dokázat, vytvořit. To je úleva, že? Své dřívější představy proto můžeme úplně opustit. Jak poznám, že jsem to dokázala? Lépe budeš rozumět sama sobě a přijde velká vlna inspirace!