TÝDEN 21.3. - 27.3.

20.03.2022

V kartičkách tentokrát cítím svěžest jara. Jak příhodné. Probudí se v nás velká plodivá síla, která se přes zimu nakumulovala. Své síly porovnáváme s ostatními, dostaneme nové impulzy, může se v nás probudit až nezdravá soutěživost. Přehnané touhy nám mohou zkomplikovat týden, protože budeme mít chuť pohnout i horama - možná naši energii aktivují slibované sluneční paprsky.

Život vyžaduje, abychom přiložili ruku k dílu a účastnili se ho. Nestačí jen pasivně přihlížet. Zároveň musíme hledat harmonii mezi výdejem a přijímáním - energie/odpočinek.

Nebuďme ukvapení, protože vše, co se kolem nás děje, potřebuje trpělivost a nějakou dobu zrání. Zaměřme se zatím na sebedůvěru. Následujme sami sebe a buďme sobě autoritou, držíme osud ve svých rukou.

Podpořena bude naše kořenová čakra. Jděte do přírody, poslouchejte její zvuky, choďte pokud možno pěšky (nenarážím na ceny benzínu :-D). Spolupracujte, máte možnost se setkat s nějakou spřízněnou dušičkou. Vše se bude dít proto, abyste vyšli vstříc svému předurčení osudu. Pokud se něco nepovede, je to také pro vaše dobro. Záleží, jak přijímáte to, co k vám přichází.