TÝDEN 27.12. - 2.1.2022

27.12.2021

Tématem posledního týdne tohoto roku bude snaha držet otěže a pořádek. Do budoucna se chystá posun vpřed, počkejme si na něj. Tomuto období bude dominovat schopnost empatie, srdečnost, starostlivost. Láskyplně se zkuste na okolí nacítit. Přeci jenom ještě spoustu z nás čekají návštěvy u příbuzných a přátel.

Vzájemná výměna energií je na místě. Něco dáváme a na oplátku něco dostáváme. Můžeme se ale cítit v nevýhodě, že dostáváme méně, než dáváme. To se může promítnout v materiální sféře nebo ve vztazích. Naskýtá se také otázka, zda neupřednostňujeme druhé před sebou. Pokud se energie vychýlí z rovnováhy, koně na kartě nebudou vědět, kterým směrem se vydat, protože otěže nebudou pevně ve vašich rukách. Můžeme také více pociťovat svá zranění a smutky. Nepotlačujte bolest. Vše je součástí vývoje. Jedině tak můžete roztáhnout křídla a být volní.

Poselství pro tento týden vnímám jako uzemněnost. Ujasněte si, co opravdu chcete, po čem toužíte. Bude zajištěno, že se to k vám dostane. Své vize ukotvěte, ctěte své hodnoty a žijte přítomným okamžikem.