TÝDEN 28.2. - 6.3.

27.02.2022

Jako první se v týdenním výkladu zobrazila kolektivní energie konfliktu ve světě. Nechci tomu dávat energii, proto se podíváme, co se odehraje uvnitř nás. Vyložila jsem k tomu ještě jednu krásnou ženskou kartičku, abychom se dostatečně naladili.

Očista a uzdravení budou hlavními tématy tohoto týdne. Chce se po nás, abychom se podívali do sebe a nebránili se změnám. Hodně strachů a nejistot plyne z dětství. Spojme se s vlastním středem, dospějme a vezměme život do svých rukou. Nebojme se, že pokud půjdeme sami za sebe, něco pokazíme nebo, že nám někdo vynadá. Také autority nad námi již nemají moc, nemusíme se ptát na svolení. ( Mami, mohu jít ven? :-D )

Z minulého týdne tu stále visí energie vztahů. Nyní bychom se měli zaměřit na vztah k sobě. Pečuji o sebe dostatečně? Respektuji své potřeby? Jsem sama sebou? Nemám-li na něco chuť nebo energii, musím to opravdu zrovna teď dělat? Poslouchejme se a buďme k sobě laskavé. Se změnou návyků a uvažování přijde životní změna - jinak ne. Může nás ovládnou právě ten strach, ale nebojme se a berme ho jako motivátora.

Pokud se vám nelíbí to, co prožíváte, jaké myšlenky máte, jen vy máte klíč k tomu se osvobodit. Uvědomte si, kým jste a začněte to projevovat ve vnějším světě. Okolí může brát jistotu jedince, vůli, vlastní rozhodnutí jako rázný projev a trochu šok. Je to pouze zrcadlo. Nezapomeňte si dopřát nějaký druh potěšení, radosti. Bez ní život bude uvadat, ať se budeme snažit zdokonalit sebevíce.