TÝDEN 31.1. - 6.2.

30.01.2022

Tento týden se věci konečně začnou pozvolna měnit k lepšímu. Nepropásněte šanci na nový začátek! Po čase namáhavého, dlouhého hledání, strachu a stagnaci jste připraveni udělat odvážný krok do neznáma. Důvěřujte svému potenciálu a jděte tam, kam vás srdce táhne. Co byste si přáli uskutečnit? Jaká dobrodružství chcete zažít? Myslím, že zhruba od prosince bylo dost času na přemýšlení.

Velkou roli hraje spontánnost a vnitřní svoboda. Nahromadilo se v nás spoustu napětí a stresu, proto je nejvhodnější doba na uvolnění emocí. Krátkodobě můžeme podléhat iluzím a své fantazii - propadání panice, negativním myšlenkám, vztahovačnosti, jaké by to bylo, kdyby...

Doporučuji si udělat si pořádek v majetku a financích. Období daňových přiznání je v plném proudu! Peníze a majetek nejsou zárukou štěstí, ale nespočet lidí si materiální blaho podvědomě odpírá myšlenkami: Já mít tolik peněz nemohu. Lidi, co mají peníze, nejsou dobří. Člověk by měl být skromný. Je na čase svůj materiální život harmonizovat. Nic není nemožné, ale prosím bez sobeckosti.

Vášeň a srdeční čakra je pro tento týden velkým hnacím motorem. Dovolte si dělat více věcí, které si užijete a rozzáříte tak svůj den. Více lehkosti vykouzlí velký úsměv ve vaší duši.