TÝDEN 7.3. - 13.3.

06.03.2022

Téma tohoto týdne bych nazvala Rozum vs. cit. Jsme v situaci, kdy hodnotíme, kritizujeme, nadáváme, odmítáme, někteří utíkají... Emoce a city jsme odsunuli na druhou kolej a věnujeme se pouze dedukcím, dojmům. Nezlobme se na ty, kteří myslí a chovají se trochu jinak než my.

Naše vnímání skutečnosti je ovlivněné kolektivní energií, kterou do sebe nasáváme, i když nechceme. Představte si, že pár dní nečtete zprávy, jak by se vám žilo? Úkolem je přestat věci rozebírat a vidět je jasně. Jedině tak budeme žít ve šťastnější realitě. Pokud k vám přijde nějaká těžká myšlenka, nechte ji odejít. Je skutečně vaše? Limity, které si myslíte, že vám brání v rozkvětu, jsou pouze podmíněné strachem z vlastní zodpovědnosti.

Nezapomeňme se radovat z obyčejných věcí, buďme za všechno vděční. Věnujme se přátelům, lidem okolo. Nezapomeňme, že život nikoho netrápí. On nám pomáhá, i když způsobem, který nám nepřijde fajn.

Energie proudí tam, kam směřuje naše pozornost. Vždycky. Pusťme se myšlenky na nedostatek, přijměme věci takové, jaké jsou. Zaměřme se na to, jakým jiným způsobem si můžeme život udělat hezčí.