Výklad na týden 10.1. - 16.1.

09.01.2022

První týden nového roku začal opravdu parádně. Nevím, jak u vás, ale mě se zhatilo, co mohlo. Tento týden budeme věnovat otevřenosti k sobě samým. Měli bychom se mít rádi takoví, jací jsme, odhodit přetvářku a masky. Popřemýšlejte také o svém mužském principu. Myslím si, že se tím hodně vysvětlí. V myslích si vykreslujeme krize, konflikty a nejasnosti které čekáme, že se opět stanou. Realita je podle všeho úplně jiná a měli bychom si položit otázku, proč situace vidíme tak, jak je vidíme. Pokud jste měli očekávání jako já, přišlo zklamání, protože očekávat se nevyplácí.

 Negativitu nám nezpůsobily samotné situace, ale náš pohled na ně. To, co se stalo, se stalo pro naše dobro, i když to ještě nevidíme. Co nás to mělo naučit? Z mé zkušenosti přijde po nezdárném začátku úspěšný konec, tak uvidíme. Hlavně netruchlete, nepřipomínejte si to, neživte to.

Dejte si pozor, abyste nezaložili větší oheň, než jaký dokážete uhasit. Mnozí měli tendence přepálit začátek, vrhnout se dychtivě do procesů. Nebojte se věci nechat plynout. Nezbude vám jinak žádná energie. Zaměřte se na svou skutečnou sílu a na to, jak kreativně povzbudit své emoce. Věnujte se reálným řešením problémů, ale s uvolněností, klidem a trpělivostí. Zaměřte se také na kořenovou čakru. Je spojena se stabilitou, bezpečím a realitou. Směřujte k praktickým a uzemňujícím činnostem, podporujte své zdraví a vitalitu.