Výklad na týden 27.9. - 3.10.

26.09.2021

Tento týden dostaneme po mírném chaosu velkou příležitost realizovat naše plány a touhy. Nyní je vhodný čas na řešení životních úkolů, na které jsme se dosud necítili. Ukažte ostatním i sobě, co umíte! Že toho moc není? Budete se divit. Hraje zde roli touha ukázat se, smělost, ctižádost a schopnost soustředit se.Začínáte si více uvědomovat, kdo jste, chápete hranice svých možností, své volby a dokážete za sebe nést odpovědnost. 

Chopte se iniciativy. Cesta nebude vždy růžová, můžete zabloudit, sejít z ní, změnit směr. Je to však jediný způsob, jak růst. Pokud budete vše dělat s láskou a radostí, nic se vám nemůže stát. Nechejte všemu ale přirozený řád. Příliš rychlý posun nebo hledání zkratek není to pravé. Zpomalení, ukončení a opětovný začátek není nic špatného, ba naopak! 

Vaše vnímání světa může být velice subjektivní a můžou také vzniknou nedorozumění, citová kolísání. Odpouštějte, zapomínejte a na ničem nelpěte. Pokud budete mít potřebu, promluvte a otevřete se. Doporučuji si vědomě vizualizovat život, práci a vztahy tak, jak byste je chtěli mít. Snažte se důvěřovat a přijímat, jinak můžete zůstat zablokováni na jednom místě.