Přála byste si zářit, být přitažlivá a okouzlující? Pojďme jemným dotykem uctít vaši ženskou esenci a oživit životní energii.

Harmonizační  tantrický rituál Okouzlující žena vede k poznání sebe sama, rozvinutí ženských vlastností, povzbuzení sebelásky  a prožívání krásných věcí v životě. Tantra pracuje se sexuální a životní energií. Ráda ve vás tyto energie rozproudím a podpořím vaše vnitřní vyzařování. Svou jiskrou života můžete dále obohacovat, oživovat okolí. Péče je jemná a zároveň hluboká, pracuje s tělem i psychikou. Žádný spěch. Klid, plynutí, uvolnění, masáž a meditace.

Co je tantrická masáž?

Tantrická masáž je rituál, který oslavuje tělo a ducha každého člověka. Všechny masážní techniky Dálného východu se intenzivně zabývají životní energií. Tantrická masáž není výjimka. Hlavní schopností je aktivování přirozeného proudění  tvořivé sexuální energie, která již aktivovaná zůstane. Následně  může být přínosem v našem životě a vztazích. Vědomé a láskyplné doteky jsou klíčem ke znovuotevření již zavřených dveří. 

Rituál 

Tantrický rituál začneme pohovorem u dobrého čaje nebo kávy a určíme si záměr masáže. Můžeme se podívat do horoskopu, do karet. Postupně se budeme ladit a zklidňovat technikami, úvodním rituálem, které uvolňují tělo, mysl a připraví vás na samotnou tantrickou masáž. Mé oblíbené jsou taneční meditace, muzikoterapie, dechová cvičení a další hravé techniky, kterými mě inspiruje celostní systém pro rozvoj žen Mohendžodaro.

Samotná masáž trvá 2-2,5 hodiny.  Masáž neklade žádný cíl, pouze podporuje záměr. Je věnovaná klientce s maximální péčí a pozorností. Probouzí oživující energii, rozvibrovává ji celým tělem, spojuje energetické dráhy těla. Během této uvolňující masáže se používají také nejrůznější pomůcky jako jsou například peříčka, která zcitlivují kůži.

Zapojím také např. lávové kameny, krystaly, bylinné měšce. Rozmazlování kvalitním teplým přírodním olejem s éterickými oleji vytváří harmonickou náladu a pozitivně působí na hospodaření s energií. Vše se odehrává v klidném, útulném prostředí se svíčkami, hudbou a vůněmi. Intuice sama řekne, kdy je čas u konce. Není kam spěchat, času máme dost. Postupné probouzení je důležité. Následně budu velmi ráda za sdílení vašich dojmů. :-)

"Dovol si uvolnit se, pokusit se zapomenout na všechny své povinnosti a úkoly. Tohle je chvilka určená jen a jen pro tebe."

Masáž prsou nesmí chybět!

Masáž prsou je péčí, kterou by si měla dopřát každá žena. Tato oblast je bohužel při běžných masážích vynechávána. Ňadra jako symbol ženství jsou zdrojem nejen sebevědomí a radosti, ale také úložištěm citových zranění, pocitu méněcennosti a obav, protože jen malé procento žen je s nimi spokojeno. Dopřejte jim péči a pozornost, kterou si zaslouží!

Pokud si chcete uvědomit hodnotu svého ženství a podpořit sebelásku, vždy je potřeba začít právě zde. Prsa jsou energeticky propojená s naším lůnem a branou k jemným energiím. Masáž má proto vliv také na intimní partie a hladinu ženských hormonů.


Co dalšího rituál podporuje?

 • probouzí ženskost a smyslnost
 • zlepšuje vztah k sobě samé
 • pomáhá v přijetí svého těla
 • zintenzivňuje vnímání a prožívání
 • spojuje nás se svou intuicí
 • podporuje chuť do života
 • zbavuje napětí a stresu
 • zlepšuje vztah k partnerovi
 • uvolňuje svaly
 • pomáhá léčit psychická a sexuální zranění
 • odstraňuje bloky a probouzí v ženě prožívání emocí
 • otevírání srdce, lásku i vzrušení 

Doporučení

 • Vzhledem k časové náročnosti (cca 4 hodiny) je lepší mít volno celý den.
 • Nemám zatím sprchu, proto se prosím předem osprchujte.
 • Po masáži můžete mít mastnější vlasy.
 • V zimě se teple oblečte, ať nenastydnete.
 • Po rituálu nedělejte těžkou práci a nesportujte.
 • Dopřejte tělu to, co bude potřebovat.

K tomuto typu rituálu a masáži musí člověk určitým způsobem dozrát. Měly byste cítit, že je to to, co opravdu chcete zažít a co vám dává smysl.

Ceník

Okouzlující žena - Harmonizační rituál

4h

Pro tuto službu nabízím pouze dopolední termíny  -  středa, pátek a 1x za měsíc dopoledne sobota, neděle.

Objednávejte se prosím prostřednictvím formuláře níže.

4.200 Kč

Objednávkový formulář

 1. Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a já se vám ozvu, jakmile to bude možné.
 2. Vzhledem k časové náročnosti služby je účtován rezervační poplatek 500Kč. Peníze vracím zpět při omluvě min. 24h předem nebo je převedu na další termín. Pokud se klientka neomluví včas, částka propadá. 
 3. Posílám doklad o rezervačním poplatku.
 4. Termín rezervuji max. 1 týden. Pokud poplatek do té doby nepřijde, rezervaci ruším.
 5. Pokud budete chtít nahlédnout do horoskopu, připište do kolonky Ostatní údaje datum narození, čas a město. Pokud čas nevíte, napište alespoň datum.