Konzultace Poznej svou duši

Máte problém, se kterým si nedokážete poradit? Chcete se podívat do hloubky své duše? Probereme spolu vaši aktuální situaci a následně sestavím vhodný typ konzultace. Pomohu vám najít odpovědi a posílit spokojenost v životě. Díky daru intuice a nacítění ke mně přichází to, co má být sděleno

Kombinuji několik výkladových metod. Nejraději mám astrologii, metodu SCPR, výklad karet, načítání akášických záznamů, numerologii, Human Design a další. Postup vždy volím individuálně. Vždy je ale základem metoda SCPR

Při každé konzultaci harmonizuji a čistím bloky v těle i podvědomí, traumata a přesvědčení, která vám brání ve spokojenosti. Často se například dostáváme až do rodinných karmickým zátěží, slibů a přísah z minulých životů.   

Na každou otázku existuje odpověď. Můžete se proto ptát na cokoliv. Bát se nemusíte, protože dostanete odpověď, na kterou jste nyní připraveni.   

Konzultace probíhá pouze na dálku v námi určený čas. Je proto dostupná i pro ty, kteří nebydlí v Kladně. Po skončení vám pošlu poznatky sepsané v PDF a následně si za pár dnů zavoláme, vše probereme a doplním další informace. Během samotné konzultace spolu nekomunikujeme.

Jaká jsou nejběžnější témata?

  • Intimita, sexualita, vztahy, sebehodnota, rodiče, strachy, životní úkol a poslání, zaměstnání, hojnost, komunikace, stále se opakující problémy a situace.
  • Sledujte můj Instagram, kam přidávám více informací.

 1 konkrétní téma - 900 Kč

Větší téma, více výkladových metod - 1.800 Kč

Access Bars

Máte přetíženou mysl? Potřebujete se zbavit stresu, únavy, deprese a úzkostí? Díky této jemné dotykové metodě se budete cítit lehce. Access Bars je technika na bázi kvantové terapie. Během sezení se pracuje se 32 body na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí...) 

Tyto cílené doteky aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Rozprouděním energie se uvolňují všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z kteréhokoli životního období, které jsou elektricky uložené v mozku. 

Tělo uvolňuje omezení a bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí. Tím dochází k hluboké osobní změně. Najednou vše vnímáme jasněji, bez negativních emocí a tím dokážeme měnit nefungující vztahy a situace. Vzniká prostor pro novou tvorbu a nové možnosti v našich životech.

Odblokování můžete cítit jako úlevu mentální nebo na fyzickém těle.

Na sezení nemusíte přijít s žádným konkrétním problémem. Stav těla a duše se při Access Bars začne harmonizovat podle vnitřních priorit klienta.

Co můžeme řešit?

  • Uvolnění stresu a napětí, migrény, přehlcení
  • Odbouraní únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie
  • Vztahové problémy, srovnání myšlenek, podpora učení, vztah k financím a hojnosti a další...

90 minut - 1.500 Kč

30 minut ke Kosmetickém rituálu 500 Kč