Reference

 Děkuji paní Lenko, za úžasný kosmetický rituál! Krásné prostředí a úvodní meditace ze mě odplavily stres z práce. Energie vašich rukou při masáži nemá chybu. Moc jsem si ji užila. Zaskočil mě váš pohled na můj problém, velmi zajímavé. Příští měsíc se vám ozvu na konzultaci.  

Klára

Dobrý večer slečno Lenko, ještě jednou Vám moc děkuji za Vaše služby - pro mě velmi příjemný odpočinkový relax, který moc rychle utekl:-). Jste velice milá. Budu se těšit na příště.

Hana

Se službami Lenky jsem nadmíru spokojená a mohu jen doporučit."

Jana

Maximální spokojenost! Chodím do kosmetického salonu Lenka na úpravu obočí a musím říci, že jsem natěšená na každou další návštěvu. Dobré služby ve spojení s úžasnou kosmetičkou - no nemá to chybu a mohu jen doporučit!

Eva

Navštívila jsem salon Lenka poprvé a pro mě po velké kosmetické pauze a musím říct, že jedním slovem příjemné pohlazení po pleti i po duši tak skvěle odpočinutá a se skvěle osvěženou pletí jsem se dlouho necítila. Změny si všiml doma i manžel takže to myslím hovoří samo za sebe. Po týdnu jsem se do salonu vrátila znovu tentokrát na pedikůru a opět musím jen a jen chválit protože tak alabastrové nožky mají snad jen moje děti ;o)) takže opět 5+. Za mě tedy rozhodně doporučuji protože Lenka je opravdu profík a já už se těším na další "odpočinek.

Romana

Lenka je opravdový profesionál, nikomu jinému bych svou pleť nesvěřila, neustále se vzdělává v oboru a hledá tu nejlepší cestu ke spokojenosti zákazníků. V salonu jsem si úžasně odpočinula a Lenka se o mě skvěle starala, za mě jednoznačně nejlepší salon na Kladně.

Michaela

Chci Vám poděkovat za příjemně strávený čas při dnešní depilaci, nemám žádnou reakci a nožky vypadají nádherně, bylo mi u Vás zase moc fajn, jako minule.

Daniela

Perfektní zkušenosti mám i s kosmetikou a naposledy jsem byla u Leničky na masáži zad - vše naprosto úžasné.

Michaela

Sluzby pani Lenky jsou vytecne. Salon krasny a Lenka usmevave slunicko. Rada se budu vracet.

Jana

Ty jsi šikovná! Podle mě to máš v sobě, karty ti jen potvrzují to, co znáš. Děkuji!

Ivanka

Velká spokojenost, příjemný útulný salón ladící do fialové barvy. Lenka je moc šikovná:)),cenově krásně dostupné, doporučuji začít se opečovávat,2 hodiny zde strávené s Lenčou jsou pro mně vždy velkou odměnou :))

Lenka

Tak to jste fakt dobrá. Až se bojím, jak je to všechno pravda! Když si to tu tak skládám, tak to sedí úplně...

Dana

Výklad karet

Dobrý den, moc Vám děkuji za Vaší rychlou pomoc. Docela mě to pomohlo se v tom orientovat.

Dáša

Ještě jednou děkuji, dnes je mi od Vás skvěle. Zase se cítím civilizovaně.

Hana

Výklad karet, načítání, astrologie

Leni, ještě jednou děkuji, jsi fakt dobrá! Až mi z toho šel mráz po zádech, jak to všechno sedělo.

Danka

Konzultace Poznej svou duši

OMG thank you very much, you are amazing! I would agree with what you wrote. Thank you for extra effort writing in English. I think you are talented in this and I hope you will continue to do this while it is fun for you ."

Goranka 

Dobrý den Lenko, moc děkuji. Hodně to sedí. Celkově je to, co jste napsala, poučné pro život. Klobouk dolů! Ještě jednou díky.

Marta

Děkuji za horoskop, jsi velmi šikovná,když jsem to četla tak jsem měla pocit ,že mně znáš celý život, a nebo že znáš můj celý život.

Na to že jsi říkala že umíš malo nebo že se o horoskopy jen zajimaš, to teda nevím co by bylo ,kdy by jsi toho věděla hodně!

Ivanka