Aktuality

Věděli jste, že máloco mě dokáže fascinovat tak, jako historie, báje, mýty a s nimi spojené archetypy?

Mám pro vás už půl roku připravenou tuto krásnou variantu Kosmetického rituálu! Bohužel jsem neměla energii ho uskutečnit. Vše má svůj čas, takže toho vůbec nelituji. :-)

Moc ráda měním Kosmetický rituál dle ročního období. Mám tak prostor pro práci s přirozenou cykličností, která mě inspiruje.

Kosmetický rituál mám nejraději na podzim a v zimě, kdy tma zahalí Kladno. Svíčky, vůně, vykuřovadla...hm...úžasná atmosféra! To se masíruje úplně samo. :-)

Příroda se postupně ukládá ke spánku. I my bychom měli více odpočívat a ponořit se do sebe.

Dnes jsem zažila úžasný inspirující den! Jsem opravdu překvapená úrovní dnešních kurzů, neskutečný posun. Těšte se na různé zlepšováky, mám plno nápadů!

Tento týden se mi splnilo přání, které čekalo dva roky na dozrání. Dvoudenní kurz tantrické masáže v Olomouci se zaměřením na ženy. Pomalu se mi všechno otevíralo a jednoho dne šup, narazila jsem na mou lektorku Janču. Pokud je žák připraven, učitel se objeví.

Určitě jste si všimli, že vás poslední dobou seznamuji s tantrou. Seznámila jsem se s ní díky orientálnímu tanci, když mi bylo zhruba 14 let. Tantře vděčím za spoustu krásných věcí v životě. Hlavně mě naučila sebelásce. Tenkrát jsem neměla tušení, co tantra je, prostě jsem to měla ráda. Následně navázaly další směry, ženská témata, ajurvéda, další...