Kosmetický rituál

Pokud hledáte v Kladně přírodní kosmetiku, oleje a aromaterapii, jste na správném místě.

Naučím vás kvalitně pečovat o svou pleť a duši, abyste předešla tvorbě nedostatků v pozdějším věku, případně si dokázala poradit s aktuálními problémy.

Kosmetický rituál je celostní péče od hlavy až k patě. Podpořím vaši zářivost, krásu a sebevědomí díky omlazujícím ayurvédským technikám a nahřátým bylinným přípravkům, které detoxikují všechny vrstvy kůže a dodávají vitalitu buňkám celého těla.

Dochází k harmonizaci těla a mysli. Vysoké vibrace tibetských bylin pomáhají odbourávat negace, zlepšují odolnost organismu, odolnost proti stresu a prohlubují propojení sama se sebou.

Postup Kosmetického rituálu je individuální. Vždy ho ale sestavuji tak, aby byl v souladus ročním obdobím. Pracuji také s energií, kartami, masážními pomůckami, muzikoterapií, meditacemi, taoistickými technikami...

Základní struktura péče

  • Depilace obličeje

  • Barvení obočí a řas

  • Hloubkové čištění - hydrodermabraze/ručně

  • Masáž marmových bodů

  • Aktivace lymfy

  • Liftingová masáž obličeje a dekoltu

  • Ayurvédská masáž hlavy a těla

  • samozřejmě různé druhy olejů, peelingů, sér, masek, krémů...

120 minut - 1.590 Kč

Tělová svíce +100 Kč

Rituál péče o poprsí

Nechte rozkvést krásu svých ňader! Pokud chcete pracovat na hodnotě svého ženství, je vždy potřeba začít právě zde. 

Oblast ňader je silné energetické místo ležící v  srdeční čakře, která má velký vliv na dávání, výživu, lásku a citlivost. Pokud je nepřijímáme, s velkou pravděpodobností se nikdy zcela neotevřeme mužům, lásce, ale ani samy sobě.

Tato speciální péče, kterou v Kladně poskytuji, přinese dekoltu zpevnění, vyhlazení vrásek a celkové oživení a osvěžení. Mohu vám také ukázat určité taoistické techniky, masáž nebo si tématicky zameditujeme.

Aplikuji specifické zpevňující přípravky a buněčný stimulátor na poprsí, záda a paže. Završením je masáž prsou, vypínací zábal, kosmetická a energetické péče o obličej.

Neříkám, že vám prsa změním jako mávnutím kouzelného proutku, ale mohu ukázat cestu, jak nechat  rozkvést nejen jejich krásu, ale i vaše sebevědomí.


  120 minut - 1.990 Kč