Tantra, ayurvéda

Jemnou marma masáží obličeje lze podpořit vitalitu našeho těla. Lehký tlak na jednotlivé body pomáhá uvolnit stagnující energii, blokády a posílit funkci orgánů v těle.
Objednejte se na Kosmetický rituál a vyzkoušejte!

Těší mě, že vás toto téma zajímá! Na časté dotazy, co to vlastně ayurvéda je, si dovolím odpovědět přepisem jedné kapitoly své absolventské práce na téma Psychosomatika z pohledu východní a západní medicíny.

Co se děje v ženském světě a jak to souvisí s růží? V prostoru sociálních sítí a mých klientek mě poslední týden zaujalo několik podobností. Začínají se pořádat ceremonie a ženské kruhy na téma růže. Ženy kupují kosmetiku s růží. Dokonce i sestra! Já sama vás opečovávám růžovým olejem a mám v hledáčku parfém...s růží…:-D

Dnes máme úplněk ve znamení Lva, který podporuje naše přirozené sebevědomí. V příspěvku se dozvíte, jak si budovat přirozenou a zdravou sebedůvěru, kterou české ženy tolik potřebují!

Třesení je účinným prostředkem k odstranění stagnace a uvolnění. Vše negativní z těla padá a mizí v zemi. Pohyb vychází od chodidel. Ze začátku to jde těžce.

Ranní sestava

23.10.2023

Natočila jsem pro vás mé oblíbené ranní cvičení, které je vynikající vzpruhou.

Vztah ženy ke svým ňadrům odráží ty nejhlubší city, které má sama k sobě. Dovolím si říci, že teprve, až svá prsa poznáme, navážeme s nimi vztah, stanou se z nás ženy s velkým Ž..

Svou ženskou polaritu můžete snadno podpořit díky následujícím tipům!

Mohla bych?

15.08.2023

Ruku na srdce. Která z nás je opravdu se sebou spokojená? Největším problémem jsou naše představy.