Aromaterapie není jen terapie vůněmi, jak se často traduje. Je to plnohodnotný způsob péče o zdraví a prevence, ať už v podobě inhalačních směsí či olejových masážních směsí. Zahrnuje také parfémy, deodoranty, směsi éterických olejů nebo jednodruhové éterické oleje.

Éterické oleje jsou čistě přírodní silice plné síly a vitality, bohaté na vitamíny, minerály a enzymy, které vyživují nové buňky, zbavují nečistot, udržují v těle přirozenou rovnováhu pH.

Vůně stimuluje mozkové centrum, ovlivňuje emoce a spouští příznivé a dlouhodobé hojivé procesy. Během několika sekund můžou ovlivnit naši náladu, rozveselit nás, zklidnit, uvolnit, probudit vášnivé city, fantazii a představivost. Mají také vyrovnávající účinek na čakry a celkové hospodaření s energií.

Přináším vám možnost namíchání  osobního olejíčku podle vašeho přání. S čím potřebujete pomoci? Co byste rády řešily?

  • stres, vyčerpanost, úzkosti, hormonální změny, intimita, sebepřijetí, sebevědomí, vztek, imunita, obavy, trávicí potíže, bolesti kloubů a svalů...
  • vrásky, akné, kuperóza, lupy, padání vlasů, ekzém, pigmentové skvrny...

Osobnost se mění, vyvíjí se a roste. Po čase nejspíše navnímáte, že potřebujete jiné složení. Míchání je kouzelná záležitost, kde se meze nekladou, proto není problém vyčarovat prakticky jakékoliv. 

Proces výroby potřebuje správný čas, proto olejíčky tvořím pouze 1x za měsíc. Více zde ve videu.


Ceník

Olejíček 

10 ml

490 Kč