O mně

Jsem průvodkyní světem žen, kosmetička a masérka. Učím, jak o sebe pečovat, energeticky se vyživit a poznat svůj potenciál. Věřím v kouzlo doteku a práce s tělem.  

Věnuji se ayurvédským a tantrickým technikám péče o tělo a duši, které přirozeným způsobem rozzáří ženu zevnitř i zvenčí. Krása má několik úrovní. Aby mohly být všechny realizovány, je potřeba pracovat s celou naší bytostí - včetně emocí a intimity.

Pamatuji si nadšení a vděčnost, kdy jsem ve třech letech dostala k Vánocům svá první malovátka! Ihned mi byla jasná má životní cesta - péče o tělo a práce se ženami! 

Naslouchala jsem intuici a vystudovala obory Kosmetické služby a Diplomovaný nutriční terapeut, kde se dále rozvíjel můj vztah k tělu a zdraví. Díky tématu absolventské práce jsem se ponořila hlouběji do východní filozofie, medicíny a psychologie.

Propojuji kosmetickou péči, masáže, tantru, ayurvédu, lásku k olejům a aromaterapii, muzikoterapii, taoistické techniky a meditace. Inspiruji se tradičním léčitelstvím starověkých kultur, bájemi, mýty a archetypy.

Druhá část mé osobnosti (jsem Rybka) se věnuje duševní péči, která úžasně doplňuje celostní přístup. Na problémy se vztahy, zdravím, nízkým sebevědomím, bloky, strachy, se můžeme podívat v rámci konzultací Poznej svou duši. Ráda vám předám své mnohaleté zkušenosti díky tomu nejpřirozenějšímu, co mám - intuici, citlivosti a vhledu.  Vážná nemoc udupala kus mého já, jistotu a sebevědomí, které jsem opět musela hledat a budovat. Nejvíce mi pomohly a tedy čerpám z astropsychologie, komunikace s dušemi,  práce s kartami, kyvadlem, karmou, sny, předky a silou rodu, vývojové psychologie, různých technik poznávání osobnosti, nespočtu seminářů, roků vzdělávání se... a opravdu tvrdé dřiny.

Stále se vzdělávám, čerpám inspiraci od českých i zahraničních lektorů.