Jakým způsobem pracuji?

Krása žen mě vždy fascinovala. Tolik rozmanitých energií a způsobů jejího vyjádření! Svou práci vnímám jako poslání

Jsem průvodkyní světem žen. Učím, jak o sebe pečovat, energeticky se vyživit a poznat svůj potenciál. Věřím v kouzlo doteku a práce s tělem.

Propojuji kosmetickou péči, masáže, tantru, ayurvédu, lásku k olejům a aromaterapii, muzikoterapii, taoistické techniky, meditace a tanec.

Tanec je nedílnou součástí mého života. Z mé zkušenosti patří mezi nejúčinnější a pro ženu nejpřirozenější terapie. 

Inspiruji se historií - cizími kulturami, bájemi, mýty a archetypy bohyň. Historie je poučná a ovlivňuje do určité míry naši přítomnost. Nejvíce mě fascinuje inteligence starověkých kultur, jejich způsob života, používání bylin a léčitelství. 

Díky daru empatie, vhledu a vnímání poskytuji ženám také péči duševní. Na problémy se vztahy a nízkým sebevědomím, bloky, strachy, se můžeme podívat v rámci konzultací Poznej svou duši. Nejvíce mě v tomto ovlivnila astropsychologie, práce se sny, vývojová psychologie, práce s předky a sílou rodu, různé techniky poznávání osobnosti a vlastní život.

Jak to začalo?

Má cesta začala už v dětství, kdy jsem věděla, že se chci stát kosmetičkou, pracovat se ženami. Naslouchala jsem intuici a  vystudovala obory Kosmetické služby a Diplomovaný nutriční terapeut, kde se dále rozvíjel můj vztah k tělu. Díky tématu absolventské práce jsem se ponořila hlouběji do východní filozofie, medicíny a psychologie.

Klasické pojetí služeb péče o tělo nikdy nebylo v souladu s mými představami, a tak se zrodily rituály, díky kterým mám prostor pro celostní intuitivní přístup, který je v Kladně ojedinělý.

Po letech praxe a sbírání zkušeností jsem pochopila, že to, co nám nejvíce ovlivňuje krásu, vyzařování a vztahy, je sebepřijetí a intimita. Byla to i má témata, která mě dovedla k tantře a práci se sexuální energií. Tato energie je branou k duši a zdrojem síly. Velká část našich problémů pramení z potlačené sexuality. Křivdy, bolest, stud a strach nám brání se přirozeně projevovat, čímž vznikají v našich životech situace, které s námi neladí – špatný výběr partnerů, nenaplňující práce...

Miluji vztahy a svého manžela. Muže vnímám jako úžasný dar v životě ženy. Proto je mou osobní misí ukazovat ženám způsoby, jak udržet jiskru ve vztahu, pochopit chování svého partnera, lépe komunikovat. K léčení mužů totiž dochází do určité míry přes partnerky.