Péče o pleť a tělo

Zánět je aktuálním tématem posledních týdnů. Sama se jeho problematice dlouhodobě věnuji, protože se s jeho rozmanitými formami potýkám celý život. Pojďme se na něj podívat z různých úhlů pohledu.

Jaká byla Kleopatřina tajemství péče o pleť a tělo? Pojďme se podívat na ta, která lze začlenit i do naší moderní péče o pleť!❤️

Energie jara

05.04.2023

Po zimě se tělo snaží nastartovat očistný proces (dle ájurvédy odhleňovací) a uvést organismus do pomyslného počátku. Jaro se proto pojí s dóšami kapha a váta. Přetížena jsou především játra a žlučník.

Masáž bylinnými měšci v je prastará ayurvédská technika, která má vliv na naše tělo a mysl. Jedná se o velmi příjemnou relaxační masáž prováděnou teplým olejem s prvky akupresury. Ulevuje svalům a kloubům, detoxikuje a relaxuje tělo i mysl.

Magie vlasů

23.09.2022

Vlasy mají velkou duchovní sílu. V mnoha kulturách se věřilo, že se v nich ukrývá energie, která může být zneužita proti jejich majiteli při rituálech.

Podpora lymfy

25.05.2022

S příchodem horka přichází také téma oteklé ruce, nohy a obličej. V rámci Kosmetického rituálu můžete proto využít po celé letní období odvodňovací kúru.