Služby

Pro více informací o nabízených službách sledujte můj Instagram nebo blog!

Ceny služeb jsou platné od 1. ledna 2024.

Kosmetický rituál

Kosmetický rituál je jedinečná celotělová péče v Kladně, kterou jsem sestavila v souladu se svou filozofií. Naše tělo a duše je propojený systém. Můj přístup je proto celostní. Pečuji o celé tělo, vnímám přesah a souvislosti.

Bude mi potěšením se pomocí doteku propojit s vaší duší. Po dvouhodinovém rozmazlování se budete cítit jako znovuzrozená!

Pokud máte ráda přírodní kosmetiku, oleje a aromaterapii, jste na správném místě.

Naučím vás kvalitně pečovat o svou pleť i duši, abyste předešla tvorbě nedostatků v pozdějším věku. Podpořím vaši zářivost, krásu a sebevědomí!  

Relaxace a uvolnění vám umožní ponořit se sama do sebe. Kromě běžné kosmetické péče o pleť, zařazuji nejrůznější způsoby práce s tělem a energiíRituál v mém pojetí znamená zážitek, který vám moc ráda zprostředkuji. Ukazuji, co vše je možné i nemožné, rozmanitost vůní, přípravků a jejich propojení.

Postup Kosmetického rituálu měním několikrát ročně, aby vás stále bavil, souznil s ročním obdobím nebo aktuálními energiemi. Vždy ho však přizpůsobuji na míru každé klientce. 

Můžete se těšit na omlazení a rozzáření pokožky, čištění pleti pomocí hydrodermabraze, ayurvédskou masáž hlavy, obličeje, dekoltu, rukou a nohou, energetickou péči, lávové kameny, zábaly, muzikoterapii, práci s krystaly, baňkování, taoistické techniky a další...

Používám produkty značek  Yasminka a Tarani.

Tato služba není vhodná pro aknózní, mladistvou pleť.

  120 minut - 1.590 Kč 

Tělová svíce +100 Kč

Kosmetický rituál s péčí o poprsí

Nechte rozkvést krásu svých ňader! Pokud chcete pracovat na hodnotě svého ženství, je vždy potřeba začít právě zde. 

Oblast ňader je silné energetické místo ležící v srdeční čakře, která má velký vliv na dávání, výživu, lásku a citlivost. Pokud je nepřijímáme, s velkou pravděpodobností se nikdy zcela neotevřeme mužům, lásce, ale ani samy sobě

Tato speciální péče, kterou v Kladně poskytuji, přinese dekoltu zpevnění, vyhlazení vrásek a celkové oživení a osvěžení. Mohu vám také ukázat určité taoistické techniky, masáž nebo si tématicky zameditujeme.

Aplikuji specifické zpevňující přípravky a buněčný stimulátor na poprsí, záda a paže. Završením je masáž prsou, vypínací zábal, kosmetická a energetické péče o obličej. 

Neříkám, že vám prsa změním jako mávnutím kouzelného proutku, ale mohu ukázat cestu, jak nechat rozkvést nejen jejich krásu, ale i vaše sebevědomí.

  120 minut - 1.990 Kč 

Harmonizační rituál Okouzlující žena

Přejete si zářit, být přitažlivá a okouzlující? Pojďme jemným dotykem uctít vaši ženskou esenci a oživit životní energii. Harmonizační rituál s prvky tantrické masáže, shiatsu a havajských technik vede k poznání sebe sama. Rozvíjí ženské vlastnosti, povzbuzuje sebelásku, uvolňuje napětí, které se ukládá v ženském těle.

Tantrická masáž pracuje sexuální a životní energií. Ráda ve vás tyto energie rozproudím a podpořím vaše vnitřní vyzařování. Svou jiskrou života můžete dále obohacovat, oživovat okolí. Péče je jemná a zároveň hluboká, pracuje s tělem i psychikou. Žádný spěch. Klid, plynutí, uvolnění, masáž a meditace. 

Harmonizační rituál trvá 2,5 hodiny. Budeme se ladit a zklidňovat pomocí úvodního rituálu, který zklidňuje mysl a připravuje tělo na další péči. oblíbené jsou taneční meditace, muzikoterapie, dechová cvičení a další hravé techniky, kterými mě inspiruje celostní systém pro rozvoj žen Mohendžodaro

Následuje energetická masáž těla a prsou teplým olejem. Během této uvolňující masáže se používají také nejrůznější pomůcky jako jsou například peříčka, která zcitlivují kůži. Vzhledem k relaxačnímu pojetí masáže, nemasíruji intimní partie.

Vše se odehrává v klidném, útulném prostředí se svíčkami, hudbou a vůněmi.  

150 minut - 2.500 Kč

Ayurvédská masáž

Ayurvédská masáž vychází z prastarého indického léčebného systému, jehož principem je snaha o vyrovnání energie – vnitřní rovnováhu, která zajišťuje přirozenou obranyschopnost a zdraví člověka.

Při masáži dochází k očistným procesům, kdy se z těla vyplavují nahromaděné toxiny. Je mimořádně účinná na odbourávání emoční zátěže, stresu a tlaku každodenního života. Má také příznivý vliv na kvalitu spánku, pohyblivost kloubů a lymfatický systém. 

Tuto hluboce relaxační masáž celého těla provádím v Kladně za použití vhodného teplého oleje, dle vaší konstituce váha/pitta/kapha. 

Proceduru začínáme naladěním, muzikoterapií a promasírováním hedvábnými rukavicemi, kdy dochází k silnému prokrvení a urychlení metabolismu. Následuje samotná uvolňující olejová masáž.  

Při masáži se nemasírují intimní partie.

Ňadra  se masírovat mohou. Vše  je na domluvě.

90 minut - 1.650 Kč

Konzultace Poznej svou duši

Máte problém, se kterým si nedokážete poradit? Chcete se podívat do hloubky své duše? Probereme spolu vaši aktuální situaci a následně sestavím vhodný typ konzultace. Pomohu vám najít odpovědi a posílit spokojenost v životě. Díky daru intuice a nacítění ke mně přichází to, co má být sděleno.

Kombinuji několik výkladových metod. Nejraději mám astrologii, metodu SCPR, výklad karet, načítání akášických záznamů, numerologii, Human Design a další. Postup vždy volím individuálně. Vždy je ale základem metoda SCPR.

Při každé konzultaci harmonizuji a čistím bloky v těle i podvědomí, traumata a přesvědčení, která vám brání ve spokojenosti. Často se například dostáváme až do rodinných karmickým zátěží, slibů a přísah z minulých životů.  

Na každou otázku existuje odpověď. Můžete se proto ptát na cokoliv. Bát se nemusíte, protože dostanete odpověď, na kterou jste nyní připraveni.  

Konzultace probíhá pouze na dálku v námi určený čas. Je proto dostupná i pro ty, kteří nebydlí v Kladně. Po skončení vám pošlu poznatky sepsané v PDF a následně si za pár dnů zavoláme, vše probereme a doplním další informace. Během samotné konzultace spolu nekomunikujeme.

Jaká jsou nejběžnější témata? 

  • Intimita, sexualita, vztahy, sebehodnota, rodiče, strachy, životní úkol a poslání, zaměstnání, hojnost, komunikace, stále se opakující problémy a situace.

Sledujte můj Instagram, kam přidávám více informací a příběhy mých klientů. 

 1 konkrétní téma -  900 Kč

   Větší téma, více výkladových metod - 1.800 Kč

Access Bars

Máte přetíženou mysl? Potřebujete se zbavit stresu, únavy, deprese a úzkostí? Díky této jemné dotykové metodě se budete cítit lehce. Access Bars je technika na bázi kvantové terapie. Během sezení se pracuje se 32 body na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí...)

Tyto cílené doteky aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Rozprouděním energie se uvolňují všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z kteréhokoli životního období, které jsou elektricky uložené v mozku.

Tělo uvolňuje omezení a bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí. Tím dochází k hluboké osobní změně. Najednou vše vnímáme jasněji, bez negativních emocí a tím dokážeme měnit nefungující vztahy a situace. Vzniká prostor pro novou tvorbu a nové možnosti v našich životech.

Odblokování můžete cítit jako úlevu mentální nebo na fyzickém těle.

Na sezení nemusíte přijít s žádným konkrétním problémem. Stav těla a duše se při Access Bars začne harmonizovat podle vnitřních priorit klienta.

Co můžeme řešit?

  • Uvolnění stresu a napětí, migrény, přehlcení
  • Odbouraní únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie
  • Vztahové problémy, srovnání myšlenek, podpora učení a další...

90 minut - 1.500 Kč

 30 minut ke Kosmetickém rituálu 500 Kč

Aroma olejíček

Přináším možnost namíchání osobního olejíčku podle vašeho přání. 

Aromaterapie není jen terapie vůněmi, jak se často traduje. Je to plnohodnotný způsob péče o zdraví a prevence, ať už v podobě inhalačních směsí či olejových masážních směsí. Zahrnuje také parfémy, deodoranty, směsi éterických olejů nebo jednodruhové éterické oleje.

Éterické oleje jsou čistě přírodní silice plné síly a vitality, bohaté na vitamíny, minerály a enzymy, které vyživují nové buňky, zbavují nečistot, udržují v těle přirozenou rovnováhu pH.

Vůně stimuluje mozkové centrum, ovlivňuje emoce a spouští příznivé a dlouhodobé hojivé procesy. Během několika sekund můžou ovlivnit naši náladu, rozveselit nás, zklidnit, uvolnit, probudit vášnivé city, fantazii a představivost. Mají také vyrovnávající účinek na čakry a celkové hospodaření s energií. 

Míchání je kouzelná záležitost, kde se meze nekladou, proto není problém vyčarovat prakticky jakýkoliv.

  • stres, vyčerpanost, úzkosti, hormonální změny, intimita, sebepřijetí, sebevědomí, vztek, imunita, obavy, trávicí potíže, bolesti kloubů a svalů...
  • vrásky, akné, kuperóza, lupy, padání vlasů, ekzém, pigmentové skvrny...

10 ml - 490 Kč