Freya a nový rok

02.01.2022

Nový rok začal. Jak víme, je to nejvhodnější doba pro uskutečnění našich přání a všeho nového, ukončení starého. Rozhodla jsem se proto vyložit kartu z mého oblíbeného balíčku "mých žen", místo klasického výkladu, který každý týden přidávám. Tyto karty jsou pro mě velice specifické, proto je jen tak nezveřejňuji. 

Z balíčku mi vypadla Freya - bohyně plodnosti, úrody, krásy, války a magie. Symbolizuje ženskou sílu, vášeň, nespoutanost, divokost. 

Minulý týden se mi zdál sen o propadu do 14. století. Konala se má nechtěná svatba se starým králem na velkém hradě. Měla jsem na sobě kožešinku a rusé vlasy jako tato Freya. Od krále se mi dostalo velkého uznání za nepoddajnost a divokost. Nakonec jsem si řekla, že si ho tedy vezmu a odevzdám se dočasně situaci. Co jiného mám v tomto století dělat. 

Konečně chápu tuto symboliku!

Freya nám do nového roku říká, že jsme nejsilnější a uzemnění, pokud nebudeme již brát život jako bitevní pole. Bojovali jsme dlouho, ale teď je čas nechat vše plynout. Vaše situace je taková jaká je. Zkuste si to připustit a být objektivní. Klást odpor je zbytečné. Pokud se vám něco v minulém roce nepovedlo nebo vám někdo ublížil, netrapte se. Vše jednou pomine. Pocity sebelítosti a nízké sebeúcty nic nevyřeší. Léčení přichází s odevzdaností. Staneme se tak moudřejšími a silnějšími. 

Bohyni náleží tyto rostlinky: prvosenka, cypřiš, jmelí, mák, růže, sedmikráska, jahodník, myrta, jetel, myrhovník. Z jejich éterických olejů si můžete udělat synergickou směs. Společně s jantarem podpoří optimismus, trpělivost a psychickou pohodu.