Novoluní v Býku

29.04.2022

Novoluní v Býku - šance ukotvit své záměry

Běžně si rituály moc nedělám, stačí mi síla myšlenky. Minulé novoluní mě ale zaskočilo svou intenzitou, takže jsem se rozhodla vědomě podpořit své záměry, aby byly pro mou mysl "hmatatelné" - abych je viděla. 

Býk je tvořivá síla Matky Země. Příroda kvete, ptáci zpívají, pociťujeme jarní vášně. Vše, čemu dáme svůj záměr, bude mít dlouhého trvání. Býčí energie není dobrá v začínání něčeho nového, protože je občas líná a nemá ráda věci, které nemá pod kontrolou. Potřebuje většinou nějaký impulz z vnějšku, aby se rozhýbala

Nejvíce vyniká v upevňování něčeho, v čem vidí hodnotu. Co je již naplánované, začne realizovat. Někdy sice pomalu, ale jistě, prakticky a uvážlivě

Tématem tohoto novoluní je překonat strach ze ztrát hodnot, jistot, financí, majetku, lásky. Změny tato energie ráda nemá, ale je to jediná šance, jak se dostat z něčeho, co nám nevyhovuje. Lpění na zdánlivých jistotách nás brzdí v dalších krocích kupředu. 

Podpořte svůj domov, rodinu, bydlení, kancelář, projekty, zahradu, sny. Ukliďte si ve skříních a pod postelí, utřete prach. Prostory vykuřte nebo jinak energeticky očistěte - hlavně umyjte podlahy. Vše přírodní bude mít velký účinek. Pracujte s minerálními kameny, nezapomeňte je ale důkladně očistit. Pečujte o sebe přírodními oleji, dopřejte si masáž, jděte do lesa na procházku nebo ozdravte organismus lehkou stravou. 

Rituál může vypadat různě, nechte zde pracovat svou intuici. Například žlutá barva podporuje dobrou náladu, uvolnění, hojnost, posílení fyzické síly, optimismus a harmonii. Na papírek jsem napsala své záměry a karty okolo mi pověděly, jak s nimi nejlépe do budoucna pracovat, aby se staly skutečností. A v neposlední řadě fotka s mým Býčkem :-)) 

Tento rituál jsem tvořila dnes, protože zítra nemám šanci. Hned za pár hodin se objevilo první znamení, které mi ukázalo, že cesta k mému záměru je podpořena. A přicházejí stále další a další, je to jííízda! To bude Merkurem v Blížencích :-)