Rituály pro tělo a duši

07.09.2022

Určitě jste si všimli, že vás poslední dobou seznamuji s tantrou. Seznámila jsem se s ní díky orientálnímu tanci, když mi bylo zhruba 14 let. Tantře vděčím za spoustu krásných věcí v životě. Hlavně mě naučila sebelásce. Tenkrát jsem neměla tušení, co tantra je, prostě jsem to měla ráda. Následně navázaly další směry, ženská témata, ajurvéda, další techniky. Dostala jsem se až k celostnímu systému pro rozvoj žen, který pracuje na tantrické bázi - Mohendžodaru. Věnuji se mu 2-3 roky. Až tady mi všechno došlo. Celou dobu se pohybuji v tantře a nevím o tom. Občas nevidíme to, co máme před očima. Že by neptunická záležitost? :-)

Spoustu let mám určitou představu o službách, která dlouho nešla popsat, pojmenovat. Jsou to rituály

Co rituál v mých službách znamená? Vnímám ho jako uctění těla a propojení s duší. Není to chvilková záležitost. Žádná služba s názvem Rituál nebude kratší než dvě hodiny. Teprve po hodině zklidníme své myšlenky. V této péči mohu být zcela intuitivní

Od ledna mám pro vás přichystaný harmonizační rituál Okouzlující žena. Podpoříme své ženské vlastnosti, zcitlivíme tělo, zatančíme si, zameditujeme, zařadíme dechová cvičení.....je toho opravdu mnoho! Třešničkou na dortu je ženská tantrická masáž, při které doslova roztajete. Celý rituál trvá 2,5  hodiny. Všechno má ale svůj čas, takže je toto zatím ode mě vše. Už se na příští rok moc těším!