Tantrická péče o poprsí

16.10.2023

Vztah ženy ke svým ňadrům odráží ty nejhlubší city, které má sama k sobě. Dovolím si říci, že teprve, až svá prsa poznáme, navážeme s nimi vztah, stanou se z nás ženy s velkým Ž..

Je jedno, jak jsou velká, tvarovaná…jejich láskyplné přijetí podpoří tok energie a vitality v celém těle. Pomalu se také začne uvolňovat emoční štít, který si vytváříme kolem srdeční oblasti. 

Nikdo nás o ně neučil pečovat. Neřekl, jak jsou důležitá. Slýchávám často, že vás ani nenapadlo o nich přemýšlet do té doby, než jsem prsní program zařadila do svých služeb.

Emoční zdraví

Zvony lásky (takto taoisté ňadra nazývali) jsou spojeny s emočním zdravím. Pokud ženy nevyjadřují své emoce a nezpracovávají je správným způsobem, narušuje se přirozený tok energie.

Co mohu udělat pro sebe?

Pravidelná masáž prsou pomáhá uvolňovat tyto blokády a posílit sebelásku. Zároveň pomáhá zjistit, zda se v prsních tkáních neobjevilo něco nežádoucího.

Profesionální péče

Tvar ňader, pružnost a pevnost se v průběhu života mění. Nedostatků a problémů si většina z nás začíná všímat teprve, když je za pět minut dvanáct.  

Důvodem může být:
🔸 špatná velikost a tvar podprsenky
🔸 hormonální změny
🔸 špatné držení těla
🔸 stárnutí

NENECHTE JEJICH VZHLED NÁHODĚ A DOPŘEJTE JIM PÉČI ZAVČASU!

Dopřejte si tantrickou péči o svá ňadra v Kladně. Součástí je také jejich masáž. Pracuji s francouzskou kosmetikou GERnétic, kterou také doporučuji do domácí péče.