Ten syčák Saturn aneb Neroli v hlavní roli

31.05.2023

Poslední dva týdny byly z pohledu astrologie intenzivní, zátěžové, ale také průlomové. Do hry vnikl napěťový aspekt mezi Slunce a Saturnem. Začaly se otevírat záležitosti, které bylo nutné překonat, včetně poklesu energie. Odhalení slabých míst bylo potřebné pro budoucí vývoj naší osobnosti.

Většina lidí se Saturna bojí. Je to velký učitel, který nás prověřuje a dává nám těžké zkoušky. Sama jsem s ním bojovala dlooouhá léta, protože je v mém horoskopu nejsilnější planetou.

A víte, co? Saturn je kámoš! Neškodí nám. Pouze ukazuje na oblasti, kde bychom se měli zlepšit, převzít zodpovědnost, překonat své obavy, celkově na sobě pracovat. Ale komu se chce, že jo? Pokud zkoušku zvládneme, dostaneme odměnu.

Ačkoliv jsem na jeho zkoušky už zvyklá, musím říct, že nyní mě to pohltilo. Nebylo úniku. Pouhé dvě věty, které jsem slyšela, spustily proud negativních, absolutně nereálných myšlenek a náhledů na svou osobu. První věta se mě vůbec netýkala a druhá byla ke mně láskyplná. To prostě nechápeš... :-D Po třech dnech zápasu jsem vyšla jako vítěz. Pěkně vyšťavený!

Bylo to potřeba. Ujasnila jsem si důležité věci, o které se budu nadále opírat. Přitom se ve skutečnosti nic nezměnilo. A to, co mě nahlodalo? Ono mě to nahlodávalo postupně už od února. Saturn přichází dlouho a nenápadně. Potom stačí jen ta pomyslná poslední kapka…

Co se nachází v mé kápézetce?

Pro tyto stavy vždy sahám pro květ hořkého pomeranče Neroli.

Krásně zklidňuje psychiku, uvolňuje stažený žaludek a funguje skvěle i na deprese, šokové stavy, paniku a hysterické záchvaty.

Pokud jste ve stresu a jdete ke mně na ošetření, vsaďte se, že Neroli zakomponuji do péče, abyste si schruply. Ověřeno. :-)))