Úplněk ve Vodnáři

01.08.2023

Dnes večer máme úplněk ve Vodnáři. Neměla jsem v plánu cokoliv psát, ale poslední dva dny se děly "divné" věci stejně, jako je zvláštní ono znamení. 

Včera se v autobuse vylil kýbl s vodou, šla jsem přes řeku a následně se paní v metru vylilo celé mléko. Přímo pod mýma nohama probíhala očista

Můžeme se potkávat s průtahy, překážkami, nečekanými událostmi, nenaplněním našich představ, plánů. Občas nás něco dotlačí, abychom svou pozornost věnovali tomu, o co je opravdu nutné se postarat, vyřešit. 

Jsme vnímavější, proto snadno porozumíme i sebemenším vibracím, které k nám přicházejí. Bohužel i negativně. Přecitlivělost může přitáhnout do života téma, na které jsme citliví, a tak vyvolat určité komplexy a pochybnosti.

Vzkaz

Do budoucna je potřeba dělat věci trochu jinak. Opustit známé a pohodlné způsoby. Nyní odpočívejme, na nic nespěchejme. Potřebujeme nabrat sílu, oživit se a najít vnitřní rovnováhu. 

Necítíte se ve své kůži? Pomalu se to začne zlepšovat. Přestaňte bojovat sami se sebou i s ostatními. Spolupracujte a věnujte pozornost spolupráci mezi vaším rozumem a srdcem (intuicí).

Dnes začínám poskytovat při Kosmetickém rituálu metodu Energetic & crystal touch – propojení rozumu a intuice – že by náhoda? :-)